אספקה מהירה

וותק מעל ל20 שנה

מיטות איכותיות ובטוחות

מחירים מוזלים ברכישה מהאתר

אחריות ארוכת טווח

שירותי הובלה והרכבה חינם

הצהרת נגישות

באתר זה מתבצעות עבודות הנגשה בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA. אנו משקיעים מאמצים לשמר את האתר נגיש תמיד, וכל התאמה שתעשו תישמר כ-"cookies" בדפדפן שלכם. בזכות זאת, בכל פעם שתגיעו לאתר או תעברו בין הדפים שלו, האתר יזכור את ההתאמות שעשיתם בביקור הקודם.

אנחנו מאמינים שכל אדם מגיע הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות, ולכן השקענו מאמצים רבים בממשק הנגישות שלנו כדי להקל ככל האפשר על השימוש באתר.

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה:

אנחנו תומכים ברוב המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק, עד ל-2 גרסאות אחורה.

התאמות כלליות:

אנחנו מספקים כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט באמצעות המקלדת, התאמה לקוראי מסך, אפשרות לדילוג לתוכן המרכזי, חיפוש ביטויים, ראשי תיבות וסלנג, שינוי מיקום הממשק, ושינוי גודל הממשק.

התאמות טקסט ותוכן בממשק:

אנחנו מאפשרים שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, ושימוש בפונט קריא.

התאמות צבעים ותצוגה:

אנחנו מציעים הצגת תיאורים של תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור, צבעים מנוגדים, ואפשרות לעצור אנימציות ותנועה.

התאמות ניווט והתמצאות:

אנחנו מספקים הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, ומצב קריאה.

למרות המאמצים שלנו להפוך את האתר לנגיש למקסימום, יתכן שיתגלו דפים או חלקים מהאתר שעדיין לא הונגשו או שלא נמצאה להם פתרון טכנולוגי. אנחנו ממשיכים לשפר, להוסיף ולעדכן את ממשק הנגישות באתר שלנו תמיד.

אם מצאתם בעיה או אם יש לכם קשיים עם ממשק הנגישות, נשמח אם תפנו אלינו בדוא"ל woodcolors.il@GMAIL.com. הודעתכם תועבר לצוות שאחראי לנגישות האתר.

אנחנו תמיד לרשותכם ומאחלים לכם גלישה נעימה, צוות עץ וצבעים.

0
    העגלה המושלמת שלכם :)
    העגלה שלכם ריקה
    דילוג לתוכן